Vaizdo medžiaga

 

 

LLLA 10-mečiui sukurtas Vytauto Vasiliausko filmas.

 

 

2014 m. Konferencija, skirta laiškui kultūroje ir literatūroje.

 

 

2011 m.  gruodžio 2 d. LLLA kartu su Lietuvos edukologijos universitetu (LEU) ir LLTI surengė tarptautinę mokslinę konferenciją Baltijos regiono tapatybė: lyginamieji literatūros tyrimai. Konferenciją parėmė Lietuvos Mokslo Taryba ir LEU. Įdedame kelias renginio nuotraukose.  

 

 

* * *

LITHUANIAN COMPARATIVE LITERATURE ASSOCIATION. THE CONGRESS OF THE EUROPEAN NETWORK OF COMPARATIVE STUDIES (REELC-ENCLS),  TRANSFORMATIONS OF THE EUROPEAN LANDSCAPE: ENCOUNTERS BETWEEN THE SELF AND THE OTHER. September 11–13, 2009 Vilnius, Lithuania.

2009 m. rugsėjo mėn. LLLA kartu su VPU ir LLTI surengė Europos lyginamųjų literatūros studijų tinklo (REELC-ENCLS) kongresą Vilniuje Europos kraštovaizdžio transformacijos: savo ir svetimo susitikimai. Atvyko tyrinėtojai iš 22 šalių, Europos ir Amerikos kontinentų. Renginys truko tris dienas, pranešimus skaitė 67 mokslininkai. 

2007 m. lapkričio mėn. kartu su VPU ir LLTI surengta antroji tarptautinė konferencija Barbaras moderniojoje literatūroje ir mene (Barbaran in European literature and culture), kurioje dalyvavo 36 mokslininkai iš 10 šalių. 

 

Pirmoji asociacijos konferencija. 2005 m. spalio mėn. LLLA kartu su VPU ir LLTI surengė tarptautinę komparatyvistikos konferenciją Kultūros intertekstai (Cultural intertexts), kurioje dalyvavo 65 mokslininkai iš 11 šalių.